Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bilgi Bankası

Kombi Bakım Süreleri

Çevre kirliligi açisindan dogalgaz kullanmak oldukça yararli ve artik bir çok ev ve isyeri dogalgaz ile isinma ihtiyacini karsilamakta. Çevre kirliligine karsi ve kolaylik açisindan iyi bir isinma yöntemi olsa da zaman zaman yapilan dogalgaz zamanlari tüketicileri tasarruf etmeye yöneltiyor. Ancak dogalgaz kullananlarin bir çogu evlerinde kullandiklari kombilerin bakimini zamaninda yaptirmadiklari için hem verimli isinamiyorlar hem de ileri de olusabilecek kombi arizalarina sebebiyet verebiliyorlar.

 

Kombi Bakimi Ne Zaman Yapilmali?

 

Uzmanlar yilda en az 1 kere kombimize bakim yaptirmamiz gerektigini söylemekteler. Eger isinma ihtiyacimiz için dogalgaz kullaniyorsak ve evimizde ya da isyerimizde kombi varsa kis gelmeden önce mutlaka kombimize genel bir bakim yaptirmaliyiz. Bakim yaptirmamiz durumunda hem enerji açisindan tasarruf etmis oluruz hem de kis aylari boyunca sorunsuzca isinma ihtiyacimizi gidermis oluruz. Bakim yaptirmak hem dogalgaz tüketimini dengeler hem de kombinin verimliligini arttirir.

 

Bir çok cihazda oldugu gibi kombiler de zamanla tozlanip, kir birikir ve eger zamaninda bakim yapilmazsa kombi bir süre sonra çalismaz hale gelebilir.

 

Kombi bakimini yaptirirken bakimi kime yaptiracaginiza iyi karar vermelisiniz. Bakim islemi anormal bir durum olmadikça kombinin bulundugu ev ya da isyerinde yapilir. Isinde ehil, profesyonel olarak çalisan, müsteri memnuniyetine önem veren bir teknik servise kombi bakimini yaptirmaniz kis ayini sorunsuz geçirmeniz ve verimli isinmaniz açisindan yararli olacaktir.

 

Ayrıca radyatör peteklerini mutlaka temizletmeliyiz yukarıdaki resimlerdede görüldüğü gibi petek temizligi yapılmadıgı taktirde ısınan su her yere ulaşamaz ulaşamadıgı için evde ısınamadan dogalgaz faturası odenır duznli bir petek temizliginde  %20 tsarruf saglanması bizlerin elinde.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.