Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Ataşehir Kombi Servisi

Konutların ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasında en ekonomik ve pratik enerji kaynağı olan kombiler, farklı model ve tipleri ile her beklentiyi karşılayacak alternatifi bünyesinde barındırmaktadır. Doğalgaz gibi risk faktörü taşıyan, itina isteyen bir sistemle çalışan kombiler, hayati tehlikelere mahal vermemek ve cihaz performansını korumak adına dönemlik olarak, uzman gözetiminde bakımlarının yapılması ve ihmal edilmemesi gereken düzeneklerdir. Ataşehir Kombi Servisi olarak, her marka ve model kombilerin bakım, arıza, tamirat, performans değerlendirmesi, yedek parça değişimi ve temizliği hizmetlerini üstlenen firmamız, uzman personel kadromuzla, kaliteli ve güvenilir hizmetin kapılarını aralamaktadır.

Kombi montaj ve demontajı, iç ünite temizliği ve kontrolleri, bar ayarı, teknik sorun tespit ve tamiri, yedek parça değişimi, ısı kontrol ve dengesi, gaz ayarları gibi daha pek çok sorun ve sorulara hızlı cevap verecek donanıma ve alt yapıya sahip firmamız,7/24 aktif müşteri hizmetlerimizle talepleri toplamakta, en kısa sürede size en uygun gün ve saatte mağduriyetlerini karşılamaktadır. Güven bizim için vazgeçilmez prensiptir. Bu sebeple verdiğimiz bütün hizmet ve yedek parça değişimlerini garanti altına alıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bosch, Ariston, Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Vaillant, Buderus ve daha pek çok kombinin, yetkili servis acentalığını üstlenen firmamız, uygun fiyatı kaliteli hizmetle bir arada sunuyor.

 

Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi

Her kombinin kendine özgü çalışma prensibi ve teknik özellikleri vardır. Olası bir arıza yada ihtiyaç duyulacak bakım gereksinimlerinde de bu konuya hakim teknik ekibin müdahalesi ve gözetimi bu açıdan önemlidir. Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi yetkili acentalığını üstlenen firmamız, her türlü bakım, onarım, temizlik, kontrol, montaj ve demontaj işlemlerinde, profesyonel işçilik, garantili hizmet politikası yürütüyor, her beklentiye çözüm odaklı hizmetler sunuyor.

 

Ataşehir Baymak Kombi Servisi

Maksimum güvenlik ve yüksek performans için kombilerin periyodik bakımlarının aksatmadan, yetkili teknik ekipler gözetiminde yapılması gerekmektedir. Ataşehir Baymak Kombi Servisi olarak bizler profesyonel hizmet kalitemiz ve tecrübeli firma yapımız ile kombi arıza ve bakım çalışmaları yürütüyor, garantili yedek parça değişimi, 7/24 taleplere cevap verecek müşteri hizmetleri desteği sunuyoruz. 

 

Ataşehir Ferroli Kombi Servisi

Profesyonellik ve deneyim gerektiren kombi bakım, onarım ve temizlik ihtiyaçlarını, uzman personel desteğimiz ve garantili hizmet anlayışımız ile yetkili Ataşehir Ferroli Kombi Servisi güvencesinde karşılıyoruz. 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz her türlü talebi karşılarken, hızlı, çözüm odaklı garantili çalışma prensibimiz ile kaliteli bir kombi servis olanağı sunuyoruz.

 

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi

Kombilerin bakım, onarım, teknik arıza, petek temizlik ve her türlü sorunlarında, donanımlı alt yapımız ve profesyonel personel desteğimiz ile Ataşehir Vaillant Kombi Servisi olarak yanınızdayız. Hassas ve dikkatli bir çalışma gerektiren kombi arıza ve bakım hizmetleri, mutlaka uzman gözetiminde ve yetkili servislerce yapılması gereken bir işlemdir. 25 yıllık tecrübe ve kaliteli alt yapımız ile vaillant kombilerin her türlü sorun, montaj ve demontaj işlemlerinde 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.