Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Çekmeköy Kombi Servisi

 

Isınma ve doğal gaz ihtiyaçları için artık bir gereklilik olan kombi sistemleri, pek çok model ve tip alternatiflere sahip olup, kritik çalışma prensiplerinden dolayı, dönemlik bakım ve değerlendirmelere tabi tutulması gerekmektedir. Hem cihazın uzun ömürlü olması hem de insan sağlığını riske atacak etkenlerin ortaya çıkmaması adına atlanmaması gereken bir detay olan kombi bakımlarını Çekmeköy Kombi Servisi olarak bizler üstleniyor, profesyonel ve tecrübeli teknikerlerimiz gözetiminde bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ariston, Baymak, Demirdöküm, Alarko, Ferroli, Buderus, Vaillant gibi daha pek çok marka ve modelin yetkili servis acentalığını üstlenen firmamız, her türlü arıza, onarım, parça değişimi, cihaz bakım ve petek temizliği ihtiyaçlarını da özenle karşılamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için temel prensiptir bu sebeple verdiğimiz tüm hizmet ve parça değişimlerini garanti altına alıyor, güvenilir ve kaliteli bir servis hizmeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat tüm teknik ve maknik sorunlarınız için irtibata geçebileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile size en uygun gün ve saat için randevu oluşturabilir, mağduriyetlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. 25 yılı aşkın süredir Çekmeköy Kombi Servisi olarak hizmet veren ve bu süre zarfında tecrübe ve donanımlı altyapı edinen firmamız, uygun fiyatı kaliteli hizmet ile bir araya getirerek her müşteriye ulaşmayı hedeflemekte, üst düzey hizmet anlayışımız ile yuvalarınızı güvenle ısıtıp, yaşanabilir alanlar haline getirmeyi amaç edinmektedir.

 

Çekmeköy Bosch Kombi Servisi

Tüm Bosch marka kombilerin dönemlik olarak ihtiyaç duyacağı bakım ve temizlik hizmetlerini, Çekmeköy Bosch Kombi Servisi güvencesi ve kalitesinde karşılayan firmamız, 1997 yılından bu yana kazandığımız tecrübe ve teknik altyapı ile titiz çalışmalar gerçekleştiriyor, alanında uzman teknikerlerimizin gözetiminde bu hizmetleri veriyoruz. Cihazlarda dönem dönem ortaya çıkan sorun ve arızalar için anında müdahale ve yedek parça değişimi imkanı sunan servisimiz, verdiği bütün hizmetleri de garanti altına almaktadır.

 

Çekmeköy Vaillant Kombi Servisi

Kombi bakım ve onarımı profesyonellik isteyen ve hafife alınmaması gereken bir uygulamadır. 25  yıllık hizmet geçmişimiz ile kombilerin ihtiyaç duyacağı bakım, onarım, performans değerlendirmesi, temizlik ve satış sonrası servis desteğini titizlikle üstlenen Çekmeköy Vaillant Kombi Servisi olarak sizlere profesyonel hizmetin kapılarını aralıyor, çözüm odaklı, garantili hizmetler sunuyoruz. 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile bizlere ulaşabilir, kombilerinizi emin ellere teslim edebilirsiniz. 

 

Çekmeköy Baymak Kombi Servisi

Doğalgaz ve elektrik kaynaklarını kullanarak evlerin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, performansını kaybetmeden uzun yıllar güvenle kullanmak için düzenli olarak bakıma tabi tutulması gerekmektedir. Çekmeköy Baymak Kombi Servisi olarak uzman teknikerlerimizin titiz çalışmaları neticesinde kombilerinizi koruma altına alırken, maddi ve manevi kayıpların da önüne geçiyoruz. Ayrıca arıza tespit ve tamiratı, satış sonrası servis ve montaj, parça değişimi ve petek temizliğini de gerçekleştiriyor, hizmetlerimizi garanti altına alıyoruz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.