Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Kadıköy Klima Servisi

 

Özellikle sıcak iklim tipine sahip bölgelerde, mekanların serinletilmesi ve havadaki nem dengesinin korunarak, hava sirkülasyonunun sağlanması amacı ile kullanılan klimalar, aynı zamanda soğuk  ortamların da ısıtılması görevini üstlenen, çift yönlü iklimlendirme sistemlerinden biridir. Gaz, sıvı, gaz döngüsü ile çalışan bu iklimlendiriciler, kademeli  ısı ayar düzenekleri ile de fonksiyonel bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Filtrasyon sistemi ile çalışması, klimaların belirli aralıklarla bakıma tabi tutulma gereksinimini de beraberinde getirmektedir. Hava kalitesinin ve cihaz ömrünün salahiyeti açısından atlanmaması gereken bu detay, uzman ellerce ve teknik destek garantisinde yapılması gereken bir uygulamadır.

Kadıköy Klima Servisi olarak bizlerde, iklimlendiricilerin yaz kış en iyi performansta çalışmasını sağlayacak bakım ve teknik destek hizmetimizle, Kadıköy ve çevresinde yetkili servis hizmeti sağlamaktayız. Her marka ve model klimanın, periyodik bakım, arıza, garantili parça değişimi, onarım ve mekanik sorun taleplerini karşılayan firmamız, aynı zamanda montaj ve demontaj ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Dış ünite ve iç ünite sistemleri, ısıtma ve soğutma düzeneklerinin tüm arıza ve mekanik sorunlarında devreye giren teknik destek ekibimiz, uzman personel kadromuzla 7/24 talepleri karşılamaktadır. Uygun fiyatlı, garantili, kaliteli Kadıköy Klima Servisi desteğimiz, aynı zamanda filtre değişimi, temizlik, basınç ölçüm ve akım kontrollerini de titizlikle üstlenmektedir. Duvar, salon, kaset, kanallı, multi klima, yer ve tavan tipi klimaların tüm bakım, arıza ve onarımlarında sizlere sadece bir telefon uzaklığındayız.

 

Kadıköy Arçelik Klima Servisi

Bir dünya markası olan Arçelik, kaliteli ürün ve üretimleri ile Türkiye’de de en çok rağbet  gören markalar arasındadır. Ev ve kurumsal alanların iklimlendirici ihtiyaçların da Arçelik klima imdada yetişirken, dönemlik bakım ve teknik destek ihtiyaçlarında da Kadıköy Arçelik Klima Servisi yardıma koşmaktadır.

Her tip ve modeldeki klimaların mekanik arıza, onarım, temizlik, periyodik bakım, filtre değişimi ile montaj ve demontaj ihtiyaçlarında yetkili servis hizmeti sunan firmamız, 7 gün 24 saat aktif müşteri hizmetlerimizle de tüm talepleri karşılamaktadır.

Eğitimli ve deneyimli teknik destek kadromuz ile  her türlü sorunu çözüme kavuşturacak donanıma sahip olan Kadıköy Arçelik Klima Yetkili Servisi verdiğimiz hizmeti de garanti altına alacak güvence sunmaktadır.

 

 

Kadıköy Vestel Klima Servisi

Yazın serinlemek, kışın ısınmak amaçlı kullanılan fonksiyonel iklimlendiriciler, farklı tip ve modelleri ile her ihtiyacı karşılayacak pek çok alternatiflere sahiptir. Yaşam alanlarının yanı sıra özellikle ofis ve kurumsal alanların vazgeçilmezi olan klimaların, performansını kaybetmeden uzun süre güvenle kullanılabilmesi için dönemsel  bakım ve temizlikten  geçmesi gerekmektedir. Kadıköy Vestel Klima Servisi olarak, cihazların mekanik, teknik, sistemsel sorun, arıza ve onarımlarında destek sağlıyor, kaliteli ve güvenceli hizmet anlayışı benimsiyoruz. Arızaların ortaya çıkmadan bertaraf edilmesi ve klimaların uzun ömürlü olması açısından atlanmaması gereken periyodik bakımlar, alanında uzman yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Kadıköy Vestel Klima Servisi olarak yılların deneyimi ve donanımlı alt yapımız ile her türlü soru ve sorunlarda 7/24 hizmet sunuyor, verdiğimiz hizmetlerimiz de garanti altına alıyoruz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.