Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Kadıköy Soğutma Servisi

 

Soğutucular, evlerde olduğu kadar ticarethanelerinde olmazsa olmaz demirbaşları arasında yer almaktadır. Gıdaların bozulmadan, uzun süre depolanması amacı ile kullanılan soğutucular, performansını kaybetmemek adına periyodik olarak bakıma ihtiyaç duymaktadır. Motor, fan, soğutma sistemleri, kapak ve soğutma derecelerinin kontrollerinin yapılıp, varsa aksaklıklarının giderilmesi olan bu bakımlar, soğutucuların ömrünü uzattığı gibi, depolanan gıdalarında güvenle saklanmasına imkan tanımaktadır.

Kadıköy Soğutma Servisi olarak bizlerde uzun yıllardır bu sektörde yer almanın kazandırdığı tecrübe ve donanımla, her marka ve model soğutucuların teknik arıza, bakım ve destek taleplerini karşılıyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet ağımız, müşteri hizmetlerimiz ve her biri alanında uzman personel kadromuz ile tüm soru ve sorunlarda müşterilerimizin yanındayız.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.