Sancaktepe Regal ServisiSancaktepe Regal Servisi 444 58 37

Sancaktepe regal servisi,

Türkiye’nin önde gelen tüketici elektronigi ve beyaz esya üreticisi Vestel’in bir alt markasi olan Regal, firindan, çamasir makinesine, buzdolabindan, klimasina kadar her türlü beyaz esyayi kaliteli ve uygun fiyat kosullari ile tüketiciye sunan bir markadir.

Aklimi seveyim aklimi” slogani ile tüketicilerin begenisine sunulan Regal Beyaz Esya ürünlerine firma 5 yil ücretsiz garanti vermektedir. Ne var ki garanti süresi doldugunda da tüketicilerin karsilasabilecekleri ariza ve hasar durumlarina karsi uygun bir teknik servise ürünlerini tamir ettirmeleri gerekecektir. Iste Sancaktepe Regal Servisi vermis oldugu hizmet kalitesiyle müsterilerine bir kez daha “Aklimi seveyim aklimi” dedirtecektir.

Satin aldiginiz Regal beyaz esyanizi uzun yillar boyunca kullanmak, ariza yapmasini önlemek istiyorsaniz yine Sancaktepe Regal Servisini tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe Regal Servisi, Sancaktepe’de 7 gün 24 saat boyunca uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Regal ürünlerinizin bakimi ya da tamiri için kendilerine ulasmaniz durumunda, tam donanimli araçlari ve konusunda uzman teknisyenleri ile vermis oldugunuz adrese en kisa sürede gelen Sancaktepe Regal Servisi personeli beyaz esyanizin sorununu yerinde en kisa sürede çözmek için elinden gelen gayreti gösterecektir.

Sancaktepe Regal Servisi tercih ederseniz yedek parça degisiminde yan sanayi ürünlerinin kullanilmasi, servis ve bakim ücretlerinin astronomik fiyatlarda olmasi, servis gittikten sonra bile sorunun çözülmemesi gibi sürprizlerle karsilasmazsiniz. Çünkü Sancaktepe Regal Servisi için en önemli sey müsteri memnuniyeti ve müsteri güvenini kazanmaktir.

Sancaktepe servisi