Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Ariston Servisi

 

Ariston marka ürünler ülkemizde de çokça tercih edilmektedir. Her elektronik ve beyaz eşya ürününde olduğu gibi Ariston Hotpoint, kombi, buzdolabı, termosifon, bulaşık makinesi ürünlerinde de yıllık düzenli bakımlar uzun ömürlü kullanımın kapısın aralar. Bu anlamda Sancaktepe Ariston Servisi bu alandaki uzmanlığı, kaliteli ve hızlı beyaz eşya servisi hizmetleriyle yanınızdadır.

Sancaktepe Ariston Servisi’nde haftanın 7 günü 24 saat tüketicilerin çağrılarına aktif biçimde yanıt verilmektedir. Ariston marka beyaz eşya ürünlerinde eski ve yeni modeller konusunda donanımlı olan uzman teknik ekibimiz Sancaktepe bölgesinde kısa sürede periyodik bakım, arıza tamiri gibi taleplerimize çözüm sağlayacaktır. Bakım ve onarım aşamalarında orijinal yedek parça tedariki sağlayan servisimiz aynı zamanda uygun maliyetleri de sizlerle buluşturuyor.

 

Sancaktepe Ariston Kombi Servisi

Sancaktepe bölgesinde 7/24 çağrı desteği sağlayan Ariston Kombi Servisi’miz talep ettiğiniz adrese en yakın noktadan profesyonel teknik yardımın ulaşmasını sağlayacaktır. Alanında deneyimli, uzman teknik ekibimiz prosedürleri sıkı sıkıya takip ederek onayınız dahilinde aynı gün içerisinde bakım-onarım işlemlerini başlatacaktır. Müşteri memnuniyetini öncelik edinen kurumsal politikamız dahilinde teknik personelimiz en uygun maliyetli çözüm önerilerini sizlere sunar. Bakım ve onarım faaliyetlerinde orijinal Ariston yedek parça kullanımı gerçekleştirilirken, bu işlemler için 1 yıllık garanti de sizlere sunulmaktadır.

 

Sancaktepe Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi

 

Sancaktepe Ariston Beyaz Eşya Servisi’mizde güler yüzlü ve kaliteli hizmet için sizler de 7 gün 24 saat randevu alabilirsiniz. En kısa sürede kapınızda olacak uzman teknik destek ekibimiz titizlikle arıza tespitini gerçekleştirip aynı gün içerisinde bakım ve onarım faaliyetlerini başlatacaktır. Sancaktepe Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi teknik personeli alanında tecrübeli ve yeniliklere açık olmalarıyla her model Ariston Hotpoint Buzdolabı ürününe gerekli çözümü sunabilmektedir. Tamir aşamasında 1 yıl garantili olacak şekilde orijinal yedek parça kullanılırken tüketici memnuniyetini karşılayacak bütçe dostu fiyatlar söz konusudur.

 

Sancaktepe Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

 

Sancaktepe Ariston Bulaşık Makinesi Servisi uzman teknik ekibi, 7 gün 24 saat irtibatta bulunan çağrı destek ekibiyle kısa sürede profesyonel yardım sunar. Durmaksızın kendini geliştiren teknisyen kadrosu her model Ariston Bulaşık Makinesi konusunda uzmanlığa sahiptir. Yıllık bakım ve arıza tamiri gibi hizmetler sunan servisimizde 1 yıl garantili orijnal yedek parçalar kullanılmaktadır. Onayınız halinde Sancaktepe bölgesinde aynı gün içerisinde bakım ve onarım işlemlerine başlayacak olan personelimiz 15 ile 30 iş günü içerisinde makinenizi size teslim edecektir.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.