Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Beko Yetkili Servisi

 

Sancaktepe Beko Yetkili Servisi haftanın her günü 24 saat aktif biçimde çağrı destek hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşya servisi olarak Sancaktepe bölgesinde Beko marka ürünlerde her modelde uzmanlaşmış, alanında deneyimli teknik personeli; yıllık periyodik bakım, arıza tamiri gibi birçok işlemde prosedürleri takip ederek titizlikle çalışmaktadır.

Beko marka kombi, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ürünlerinde yeterli donanıma ve bilgi birikimine sahip teknik personel aynı gün içerisinde bakım-onarım, tamir işlemlerini başlatabilmektedir. İrtibat kurmanız halinde adresinize en yakın noktadan teknik yardımın ulaşmasını sağlayacak olan Sancaktepe Beko Yetkili Servisi’nde tüm işlemlerde orijinal yedek parça kullanılarak, 1 yıl garanti fırsatı sağlanmaktadır. Siz de bizi arayabilir kısa sürede uygun maliyetli çözüm önerilerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Sancaktepe Beko Kombi Servisi

 

Sancaktepe Beko Kombi Servisi alanındaki yenilikleri yakından takip eden teknik kadrosuyla Beko marka kombi ürünlerinde ihtiyacınız olan profesyonel yardımı kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı destek ekibi Sancaktepe bölgesinde adresinize en yakın noktadan teknik servisin ulaştırılmasını sağlayacaktır. Prosedürler çerçevesinde titizlikle gerçekleştirilecek yıllık düzenli bakım, arıza tamiri gibi işlemlerde orijinal yedek parça kullanılmakta ve 1 yıl garanti fırsatı tanınmaktadır. Düşük maliyetli çözümleri size sunacak olan Sancaktepe Beko Kombi Servisi’mizde aynı gün içerisinde bakım-onarım, tamir işlemlerine başlanabilmekte, cihazınızın 15-30 iş günü içerisinde teslimi yapılmaktadır.

 

Sancaktepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi

 

Yemek artığı, şebeke suyundan kaynaklı korozyon gibi birçok durum bulaşık makinenin zamanla yıpranmasına; irili ufaklı arızaların cihazınızda baş göstermesine neden olmaktadır. Sancaktepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi’nde yaptıracağınız yıllık periyodik bakımlarla bu sorunların giderilmesi, yüksek maliyetli arıza ve parça değişimi gibi durumların önüne geçilebilmesi gayet mümkündür. 7 gün 24 saat profesyonel destek sağlayan Sancaktepe Beko Yetkili Servisi’miz bakım-onarım, tamir faaliyetlerinde kaliteden ödün vermemekte uygun maliyetli orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Onayınız halinde aynı gün içerisinde tamir işlemlerine başlanıp 15-30 iş günü içerisinde beyaz eşyanızın adresinize teslimi gerçekleştirilmektedir.

Sancaktepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

 

Sancaktepe Çamaşır Makinesi Servisi eski ve yeni tüm modellerde bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosuyla 7 gün 24 saat profesyonel yardım sağlamaktadır. İrtibat halinde çağrı destek ekibi adresinize en yakın noktadan teknik servisin ulaşmasını sağlayacak, aynı gün içerisinde bakım,onarım ve tamir işlemlerine başlanmasını mümkün hale getirecektir. Tüm işlemlerde orijinal yedek parça kullanan Sancaktepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi bütçenize uygun maliyetleriyle de beğeninizi kazanacak. Bakım-onarım ve tamir uygulamalarında 15-30 iş günü içerisinde beyaz eşyanızın teslimi yapılmakta ve tüm işlemlerde 1 yıl garanti sunulmaktadır.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.