Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Bosch Yetkili Servisi

 

Alman mühendislik devi Bosch firmasına ait kombi, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerde bir beyaz eşya servisinden talep edeceğiniz tüm hizmetleri Sancaktepe Bosch Yetkili Servisi’nde bulabilirsin. Alanında yılların tecrübesiyle donanımlı eğitimli uzman ekibi son teknolojili ekipmanlarıyla arıza tespitini kısa sürede gerçekleştirir, aynı gün içerisinde gerekli adımların atılmasına imkan tanır. Arıza tamirinde orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiren Sancaktepe Bosch Yetkili Servisi’nde aynı zamanda yıllık periyodik bakımlarda yapılabilmektedir.

 

Tüm bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıllık garanti fırsatı tanıyan Sancaktepe Bosch Yetkili Servisi müşteri memnuniyetini öncelik edinen güler yüzlü hizmet anlayışıyla 7/24  aktiftir. Siz de çağrı destek hizmetimizden faydalanarak bize ulaşabilir Sancaktepe bölgesinde adresinize en yakın noktadaki teknik destek ekibinin kapınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sancaktepe Bosch Kombi Servisi

 

Sancaktepe bölgesinde Bosch marka kombilere ait tüm modellerde ihtiyaç duyduğunuz yıllık rutin bakım-onarım, arıza tamiri hizmetlerini Sancaktepe Bosch Yetkili Servisi’nde bulabilirsiniz. 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz çağrı destek ekibiz size en yakın noktadaki beyaz eşya servisini kısa süre içinde adresinize yönlendirecektir. Uzman teknik personelce gerçekleştirilen kontrollerde onayınız halinde aynı gün içerisinde bakım ve onarım işlemlerine başlanabilmektedir. Parça değişimi gerektiren durumlarda orijinal yedek parça tedariki sağlayan Sancaktepe Bosch Kombi Servisi aynı zamanda tüm işlemlerde 1 yıllık garanti güvencesi de vermektedir.

 

Sancaktepe Bosch Buzdolabı Servisi

 

Mutfakta olmazsa olmaz role sahip buzdolabı ürünlerinde Bosch markalı tüm alt modellerde uzmanlaşmış teknik personeliyle Sancaktepe Bosch Yetkili Servisi kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat irtibat kurabileceğiniz çağrı destek ekibimiz sayesinde arıza gerçekleştikten sonra kısa sürede profesyonel servis desteğini kapınıza getiriyoruz. Periyodik bakım, arıza tamiri gibi tüm işlemlerde 1 yıllık garanti fırsatı sunan Sancaktepe Bosch Buzdolabı Servisi’mizde yalnızca orijinal yedek parça değişimi gerçekleştirilmektedir. Düşük maliyetlerle bakım-onarımı gerçekleştirilip 15-30 iş günü içerisinde teslimi yapılan Bosch marka beyaz eşyalarda gönül rahatlığıyla servisimize güvenebilirsiniz.

 

Sancaktepe Bosch Klima Servisi

 

Yazları iç mekanların konforunu artıran Bosch markalı klima ürünlerinde yıllık standart bakım, arıza tamiri, parça değişimi, klima gazı dolumu gibi birçok hizmet için Sancaktepe Bosch Klima Servisi’ne başvurabilirsiniz. Haftanın her günü 7/24 arayabileceğiniz çağrı destek ekibimiz size en yakın noktadaki teknik servis personelini adresinize yönlendirecektir. Tüm bakım ve onarım faaliyetlerinde talimatlara uygun hareket eden teknik ekibimiz orijinal yedek parçalarla değişim gerçekleştirmektedir. Aynı gün içerisinde başlanan tüm işlemlerde 1 yıllık garanti verilmekte ve 15-30 iş günü içerisinde teslim yapılmaktadır.

 


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.