Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe İndesit Yetkili Servisi

 

İtalyan beyaz eşya üreticisi İndesit ülkemizde de ürünleriyle son yıllarda ilgi çekmektedir. Elbette küresel pazarda yeni yeni adından söz ettirmeye başlanan bu markaya ait ürünlerde beyaz eşya servisi bulmak çok kolay olmamaktadır. Sancaktepe İndesit Yetkili Servisi olarak müşterilerimize bu anlamda en kaliteli hizmetleri düşük maliyetlerle taşıyoruz. 7 gün 24 saat irtibat kurabileceğiniz çağrı destek ekibimizle tam da ihtiyacınız olduğu anda profesyonel teknik servis imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Sancaktepe İndesit Yetkili Servisi’nde buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ev eşyalarınız yıllık periyodik bakımını yaptırabilir, arıza halinde onarım ve tamir hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Servisi’mizde tüm işlemlerde 1 yıl garanti söz konusudur ve bunun yanı sıra orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

 

Sancaktepe İndesit Buzdolabı Servisi (bakım servisi)

 

Son zamanlarda evlerde kendisine yer bulan İndesit marka buzdolabı ürünlerinde yıllık rutin bakım-onarım, arıza tamiri gibi tüm ihtiyaçlarınızda Sancaktepe İndesit Buzdolabı Yetkili Servisi’ne güvenebilirsiniz. 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz irtibat hattımızdan randevu talep edebilir çok kısa sürede evinize en yakın noktadaki teknik servis ekibimizin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İndesit Buzdolabı ürünlerinde parça değişimi gerektiren arıza durumlarında servisimiz en doğru tercih olacaktır.

 

Sancaktepe İndesit Buzdolabı Servisi’nde yalnızca orijinal yedek parçalarla değişim işlemi yapılmaktadır. Uzman teknik personelimiz İndesit marka buzdolabı ürünleri hakkında yeterli bilgi birikimine sahip olup tüm modellerde bakım-onarım ve tamir gerçekleştirebilmektedir. Aynı gün içerisinde bakım ve onarım işlemlerine başlama fırsatı sunan Sancaktepe İndesit Servisi’miz beyaz eşyanızı en geç 30 iş günü içerisinde adresinize teslim edecektir.

 

Sancaktepe İndesit Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

 

Sancaktepe İndesit Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi haftanın her günü 24 saat boyunca müşterilerimizin taleplerine yanıt verebilmektedir. İndesit markalı çamaşır makinesi ürünlerinde teknik bilgi donanımına sahip uzman ekibimiz iletişime geçmeniz halinde kısa sürede kapınızda olacaktır. Yurdumuzda son zamanlarda evlerde rağbet gören İndesit Çamaşır Makinelerinde profesyonel anlamda servis hizmeti bulmak zor olduğu gibi tamir gerektiren durumlarda orijinal yedek parça temin etmek de bir hayli güçtür.

 

Bu doğrultuda Sancaktepe İndesit Yetkili Servisi’miz tüm parçaların değişiminde garantili orijinal yedek parça kullanmasıyla başvurabileceğiniz en doğru adrestir. Arıza tespitinin ardından aynı gün içerisinde gerekli onarım işlemlerini başlatmanın yanı sıra Sancaktepe İndesit Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi ürününüzü 15 ile 30 iş günü gibi bir süreçte kapınıza teslim etmektedir.

 


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.