Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Kombi Servisi

 

Isınmanın en ekonomik ve hızlı yolu kombi sistemlerinden geçmektedir. Hanelerin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasında yardım alınan bu cihazlar, doğalgaz ile çalışmasından ötürü dönemlik olarak bakımlarının yapılması gereken sistemlerdir. Hayati tehlikelere mahal vermemek, cihazın performansını korumak ve olası arızaların önüne geçmek için önemli bir detay olan bu uygulamalar, mutlaka yetkili servis ve uzman personellerin müdahalesinde yapılmalıdır. Sancaktepe Kombi Servisi olarak 25 yılı aşkın hizmet hayatımızda her marka ve model kombilerin bakım, onarım, arıza tespit, yedek parça değişimi ve petek temizliği hizmeti veriyor, işçilik ve parça değişimi çalışmalarımızı garanti altına alıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve cihaz güvenliği bizim için en önemli prensiptir bu nedenle her biri alanında deneyimli ve uzman teknik servis personellerimiz, işinin ehli titiz çalışmalar yürütmektedir. Bosch, Vaillant, Buderus, Ariston, Demirdöküm, Vaillant, Baymak, Ferroli ve daha pek çok markanın yetkili servis acenteliğini üstlenen firmamız, 7/24 aktif çalışma yürütmektedir. 

Cihazların uzun ömürlü olması, verimli kullanılması, dengeli ısıtma sağlaması için yapılan dönemlik bakım ve temizlik işlemleri, aynı zamanda enerji tasarrufu içinde önemlidir. Bu sebeple her yıl düzenli olarak bu hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, kampanyalı fiyat avantajlarımızdan da faydalanmakta, hem cihazlarının hem de aile fertlerinin sağlığını koruma altına almaktadır. Tüm teknik ve mekanik sorunlar için Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimizden faydalanabilir, kombilerinizin geleceğini bize emanet edebilirsiniz.

 

Sancaktepe Baymak Kombi Servisi

Kombi arıza, bakım ve petek temizliğinde 15 yılı aşkın süredir Sancaktepe Baymak Kombi Servisi yetkili acenteliğini üstlenen firmamız, profesyonel teknik personel desteğimiz ve garantili işçilik anlayışımız ile mekanik ve teknik her türlü arızaların onarımını titizlikle gerçekleştirmektedir. 7/24 aktif çağrı merkezimizle, hızlı ve zamanında çözüm odaklı hizmetler sunarken, baymak orjinal yedek parça değişimlerini de firmamız güvencesi altına alan firmamız, aynı zamanda periyodik bakımlarda performans koruyucu ve verim artırıcı işlemler gerçekleştirmektedir.

 

 

Sancaktepe Demirdöküm Kombi Servisi

25 yıllık tecrübe ve kaliteli alt yapımızla yetkili Sancaktepe Demirdöküm Kombi Servisi bayiliği yapan firmamız, eğitimli teknisyenlerimiz, donanımlı alt yapımız ve 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile sizlere hızlı ve güvenilir servis desteği sağlamaktadır. Demirdöküm kombilerin periyodik bakım, arıza tespit ve onarım, basınç kontrolü ile her türlü mekanik ve teknik sorunları çözüme kavuşturmaktadır. İhtiyaç durumunda orjinal yedek parça tedariği ve petek temizliği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.