Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Regal Yetkili Servisi

 

Regal marka buzdolabı, televizyon, klima gibi ürünlerde beyaz eşya servisi arayışınızı Sancaktepe Regal Yetkili Servisi ile sonlandırıyoruz. Kaliteden ödün vermeyen kimliği, ekonomik ve hızlı çözüm getirme avantajlarıyla Sancaktepe Regal Yetkili Servisi hizmetlerine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. 7 gün 24 aktif çalışma halinde olan çağrı destek bölümüyle Sancaktepe bölgesinde evinize en yakın noktadan uzman teknisyen personeli ulaştırmanın yanı sıra servisimiz aynı gün içerisinde bakım-onarım işlemlerine başlama kabiliyetine sahiptir.

 

Arıza tamirinde %100 orijinal yedek parça kullanımına başvurulmakla birlikte Sancaktepe Regal Yetkili Servisi’nden alacağınız tüm hizmetlerde 1 yıl garanti kapsamından da faydalanabilirsiniz. Kısa sürede etkili çözümler üreten servisimizde tamir sonrası beyaz eşyanız kapınıza en geç 30 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

 

Sancaktepe Regal Klima Servisi

Regal klima sahibiyseniz yıllık periyodik bakım ve arıza tamiri gibi işlemlerde en kaliteli sonuçlar için Sancaktepe Regal Yetkili Servisi’ni tercih edebilirsiniz. Tüm süreçlerde titizlikle çalışan uzman teknik ekibiyle servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Klima gazı dolumu, parça değişimi gibi birçok ihtiyacınıza yanıt bulacağınız Sancaktepe Regal Klima Servisi’nde orijinal yedek parça temini yapılmakta; tüm işlemlerde müşterilerimize 1 yıllık garanti kapsamı uygulanmaktadır. En geç 30 iş günü içerisinde teslim sözü veren servisimizde kapınıza gelen teknik destek ekibimiz aynı gün bakım ve tamir çalışmalarına başlayabilmektedir.

 

Sancaktepe Regal Televizyon Servisi

 

Televizyon ürünleri Regal markasının en çok rağbet gören ürünleri olmaktadır. Sancaktepe Regal Televizyon Yetkili Servisi size arıza tamiri ve orijinal yedek parça temininde en ekonomik çözümleri sunar. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı destek ekibini arayabilir teknik personelimizin kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Regal marka tüm televizyon modellerinde teknik bilgi birikimine sahip personelimiz aynı gün içerisinde bakım-onarım, tamir işlemlerine başlayabilmektedir. Titizlikle gerçekleştirilen bakım ve onarım işlemleri sonrası en geç 30 iş günü içerisinde cihazınızın teslimi yapılmakta 1 yıl boyunca faydalanabileceğiniz garanti güvencesi sunulmaktadır.

 

Sancaktepe Regal Buzdolabı Servisi

 

Buzdolabınızın yıllık bakımlarını yaptırmak hem performans artışı hem de enerji tasarrufu sağlayacaktır. Sancaktepe Regal Buzdolabı Servisi’nde hem periyodik bakımlar hem de arıza tamiri büyük özenle prosedürlere bağlı kalarak gerçekleştirilmektedir. Parça değişimini gerektiren durumlarda yetkili servis olarak %100 orijinal yedek parça kullanımı yapılmaktadır. 7/24 ulaşım sağlanabilen irtibat hattı da mevcut olan servisimizde aynı gün içerisinde bakım ve onarım faaliyetlerine başlanmaktadır. En geç 30 iş günü içerisinde teslim edeceğimiz Regal marka buzdolabınızda gerçekleştireceğimiz işlemlerde 1 yıl garanti sözü de veriyoruz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.