Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Samsung Yetkili Servisi

 

Teknoloji devi Samsung markasına ait elektronik ve beyaz eşya ürünleri ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Kalitesi ve dayanıklılığıyla adından söz ettiren Samsung firmasına ait beyaz eşya ürünlerinde Yetkili Servis garantili yıllık periyodik bakım, arıza tamiri, orijinal yedek parça değişimi hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz. Buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi gibi birçok üründe beyaz eşya servisi hizmetlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz

 

Sancaktepe Samsung Yetkili Servisi 7 gün 24 saat aktiftir. Kısa süre içerisinde adresinize en yakın noktadan yola çıkacak olan uzman teknik servis personeli onayınız halinde aynı gün içerisinde bakım-onarım işlemlerini başlatma kabiliyetine sahiptir. Sancaktepe Samsung Yetkili Servisi’ne arıza tamiri, bakım ve onarım için getirilen beyaz eşya ürünleri en geç 30 iş günü içerisinde tüketicilere teslim edilmektedir.

 

Sancaktepe Samsung Buzdolabı Servisi

 

Samsung marka buzdolabı ürünlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla Sancaktepe Samsung Yetkili Servisi yıllık bakım, arıza tamiri, parça değişimi hizmetlerinde en uygun fiyatları sizlerle buluşturuyor. Tüm işlemlerde 1 yıllık garanti kapsamı sağlayan Sancaktepe Samsung Buzdolabı Servisi değişim durumlarında %100 yedek parça temini yapmaktadır. 7/24 aktif çağrı destek hattımız adresinize en yakın noktadan teknik yardımın ulaşmasını sağlayacaktır. Onay vermeniz halinde teknik servis ekibimiz aynı gün içerisinde bakım ve onarım işlemlerini başlatıp en geç 30 iş günü içerisinde beyaz eşyanızı size teslim etmektedir.

 

Sancaktepe Samsung Televizyon Servisi

Kore menşeili Samsung firmasının en çok rağbet gören elektronik eşyaları televizyon ürünleridir. Bu alanda öncü konumda bulunan Samsung markalı televizyon ürünlerinde her türlü bakım-onarım faaliyetini Sancaktepe Yetkili Servisi’mizde uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. 7/24 müşterilerimizin yanında olan Sancaktepe Samsung Televizyon Servisi’nde tüm işlemlerde 1 yıllık garanti kapsamı sunulmaktadır. Arıza tamiri aşamasında değişim gerekli görüldüğünde yalnızca orijinal yedek parçalar kullanılarak ürün kalitesi korunur. 15-30 iş günü içerisinde teslim alabileceğiniz Samsung marka televizyon ürünlerinde periyodik bakım, arıza tamiri gibi işlemlerde Yetkili Servis ayrıcalıklarından faydalanmak için siz de iletişim adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Sancaktepe Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Sancaktepe Samsung Bulaşık Makinesi Servisi 7 gün 24 saat çağrılarınıza yanıt vermenin yanı sıra Yetkili Servis ayrıcalıklarını sizlerle buluşturuyor. Samsung marka bulaşık makinenizde yıllık periyodik bakıma ek olarak eskiyen, eksilen parçaların değişiminde %100 orijinal yedek parça kullanımı yapılmaktadır. Arıza durumlarında kısa sürede kapınızda olacak teknik servis personelimiz alanında uzman Samsung Bulaşık Makinesi modelleri hakkında donanımlı bilgiye sahip niteliktedir. Aynı gün içerisinde bakım ve onarıma başlama fırsatı sunan Sancaktepe Samsung Bulaşık Makinesi Servisi’mizde tüm işlemlerde 1 yıl garanti fırsatından da yararlanabilirsiniz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.