Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Siemens Yetkili Servisi

 

Siemens marka televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve tüm beyaz eşya ürünlerinde 1 yıllık garantili servis hizmetini yetkili şubemizde bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat görev yapan Sancaktepe Siemens Yetkili Servisi alanında uzman personel kadrosu, teknolojik donanımı ve ekonomikliğiyle bir beyaz eşya servisinden beklediğiniz her özelliğe sahiptir. Kısa sürede kapınızda olacak teknik servis ekibimiz aynı gün içerisinde periyodik bakım, arıza tamiri ve onarım gibi işlemlere başlayabilme kapasitesine sahiptir.

 

Büyük bir titizlikle gerçekleştirilen onarım sürecinde tamamen orijinal yedek parça kullanımı söz konusu olan Sancaktepe Siemens Yetkili Servisi’nde en geç 30 iş günü içerisinde ürün teslimi yapılmaktadır. Siz de beyaz eşya servisi konusunda yetkili Sancaktepe şubemize gelin içiniz rahat olsun.

 

Sancaktepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

 

Mutfakta iş yükünü azaltma konusunda en büyük yardımcınız olan Siemens Bulaşık Makinesi ürünlerinin yıllık periyodik bakım, onarım ve tamir işlemleri için Sancaktepe Siemens Yetkili Servisi en uygun adrestir. Sancaktepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi çalışanları 7/24 müşterilerimizin çağrılarına yanıt vermekte, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti evinize getirmektedir. Siemens marka tüm beyaz eşya ürünlerinde olduğu gibi %100 orijinal parça değişimi sunan Sancaktepe Siemens Yetkili Servisi hizmetleri 1 yıllık garanti kapsamı da sağlamaktadır.

 

Sancaktepe Siemens Buzdolabı Servisi

 

Hayatı kolaylaştıran ürünleriyle tanınan Siemens markasına ait buzdolaplarında yetkili servis garantisiyle yıllık bakım, arıza tamiri, parça değişimi gibi hizmetler için bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Kısa sürede kapınızda olacak alanında donanımlı teknik personelimiz sorunun tespitini yaparak aynı gün içerisinde bakım-onarım işlemlerine başlayacaktır. Yalnızca orijinal yedek parça kullanımı yapan Sancaktepe Siemens Buzdolabı Servisi’nde tüm işlemler en geç 30 iş günü içerisinde tamamlanıp ürününüz adresinize teslim edilmektedir. Bütçe dostu fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmet güvencesiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

 

Sancaktepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

 

Sancaktepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi olarak 7 gün 24 saat beyaz eşya bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Alanında eğitim ve tecrübeyle yeterli donanıma sahip uzman teknik ekibimiz en kısa sürede kapınıza gelerek, aynı gün içerisinde işlemleri başlatmaktadır. Siemens Çamaşır Makinenizde parça değişimi gereken durumlarda %100 orijinal yedek parçalarla hizmet veren servisimizde periyodik bakım işlemleri de büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. En geç 30 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecek olan makinenizin tüm bakım-onarım işlemlerinde de 1 yıllık garanti fırsatı sizi bekliyor.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.