Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Soğutma Servisi Hizmetleri

 

 

1997 yılından beri müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve ekonomik çözümlerle buluşturan Sancaktepe Soğutma Servisi’miz 7 gün 24 saat aktif hizmet sunmaktadır. Ürünlerin depolanıp tüketiciye arz edilmesi aşamasında hayati öneme sahip soğuk hava deposu, şarküteri dolabı, kıyma makinesi soğutucusu, soğutuculu sütlük, eksi soğutmalı dondurma muhafazalarının yanı sıra sanayi tipi bulaşık makinelerinde de müşterilerimize deneyimimizi ve bütçe dostu hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sancaktepe Soğutma Servisi teknik ekibi;  alanında tecrübeli, yeterli teorik ve pratik  bilgiye sahiptirler. Hangi ürünün ne koşullarda saklanması gerektiği hakkında müşterilerimizi yönlendirme kapasitesine sahip teknik servis elemanlarımız aynı gün içerisinde bakım-onarım işlemlerini başlatabilmektedir.

 

Soğutma cihazlarında yıllık periyodik bakımları düzenli yaptırmak soğutma performansını artıracağı gibi enerji tüketiminden tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Büyük ve küçük işletmelerde elektrik tüketimi konusunda gözle görülür fark yaratacak bakım işlemlerine ek olarak arıza tamirinde de en doğru adres Sancaktepe Soğutma Servisi’dir. Onarım ve tamir aşamalarında titizlikle çalışan servisimiz değişim gerektiren durumlarda orijinal kalitede yedek parçalar kullanmaktadır. Cihazınızda kalite düşüşüne sebep olmayacak şekilde yapılan bu işlemlerle uzun vadede oluşabilecek arızaların önüne geçilmesi de amaçlanmaktadır.

 

Tüm bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıllık garanti sunan Sancaktepe Soğutma Servisi Hizmetleri’nde alınan hizmetin belgeyle tasdiklenmesi söz konusudur. 7 gün 24 saat müşterilerimizin çağrılarına yanıt veren irtibat hattımız size en yakın noktadan profesyonel teknik servis ekibinin ulaşmasını sağlayacaktır. Tüm marka ve modellerde bakın-onarım, tamir uygulamaları gerçekleştiren Sancaktepe Soğutma Servisi Hizmetleri en geç 30 iş günü içerisinde ürününüzün kapınıza teslimini güvence eder. Acil durumlarda kısa sürede kapınızda olacak olan servis elemanlarımız sizin onayınız olmadan hiçbir işlem yapmayacak, yapılan işlemlerde ise talimatları sıkı sıkıya takip edecektir.  Siz de bize iletişim adreslerimizden ulaşarak kaliteli hizmet ayrıcalıklarının tadını çıkarabilirsiniz.

 

 


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.