Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sancaktepe Vestel Yetkili Servisi

 

Ülkemizin lider teknoloji firmalarından Vestel marka ürünlerde kaliteli ve uygun fiyatlı beyaz eşya servisi hizmetleri için doğru adrestesiniz. Sancaktepe Vestel Yetkili Servisi televizyon, çamaşır makinesi, klima, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın yıllık standart bakımlarının yanı sıra arıza tamirinde de sizlerin yanında olmaktadır. 7 gün 24 saat müşteri çağrılarına yanıt veren irtibat hattımıza ek olarak alanında deneyimli teknisyen kadromuzla da hizmetinizdeyiz.

 

Sancaktepe Vestel Yetkili Servisi adresinize en yakın noktadan teknik personelin ulaşmasını sağlayacak onayınız durumunda aynı gün içerisinde bakım/onarım çalışmalarına başlayacaktır. Tüm işlemlerde 1 yıllık garanti kapsamı sunan Sancaktepe Vestel Yetkili Servisi’miz değişim işlerinde yalnızca orijinal yedek parça kullanmaktadır. Ürününüzün kalitesini koruyan kullanım ömrünü uzatacak beyaz eşya servisi hizmetleri için bizi arayabilir, bütçe dostu çözümlerin kapısını aralayabilirsiniz.

 

Sancaktepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

 

Sancaktepe bölgesinde Yetkili Servis ayrıcalıklarıyla tanışmak için sizleri Sancaktepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi’ne davet ediyoruz. Alanında uzman Vestel Çamaşır Makinesi modelleri hakkında detaylı teknik bilgiye sahip personelimiz bir beyaz eşya servisinden bekleyeceğiniz tüm hizmetleri size sunar. Vestel marka çamaşır makinenizin yıllık bakımlarının yanı sıra arıza tamirinde de orijinal yedek parça kullanımı yapmasıyla servisimiz en doğru adrestir. Uzun vadede ürününüzün kalitesini koruyup kullanım ömrünü artıracak bakım-onarım faaliyetlerinde 1 yıllık garanti hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Sancaktepe Vestel Klima Servisi

 

Vestel marka klimanızın yıllık bakımlarını yaptırmak performans artışının yanı sıra enerji tüketiminde de büyük tasarruf sağlamanıza imkan tanıyacaktır. Sancaktepe Vestel Klima Servisi bu alanda uzman teknik çalışanlarıyla 7/24 müşterilerimizin çağrılarına yanıt vermektedir. Arıza tamirinde %100 orijinal parça temini gerçekleştiren Sancaktepe Vestel Yetkili Servisi’miz aynı gün içerisinde işlemleri başlatıp ürününüzün en geç 30 iş günü içinde size teslim edilmesi sözünü veriyor. Sancaktepe Vestel Klima Servisi’nde alacağınız tüm hizmetler de 1 yıllık garanti fırsatı da sizleri beklemekte.

Sancaktepe Vestel Buzdolabı Servisi

 

Sancaktepe Vestel Yetkili Servisi 7/24 kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Vestel marka buzdolabı ürünlerinde tüm beyaz eşyalarınızda olduğu gibi periyodik bakım ve arıza tamiri konusunda sayısız fırsatlar sunan servisimiz bakım-onarım işlemlerinde 1 yıl garanti avantajı vermektedir. Sancaktepe Vestel Buzdolabı Servisi’nde tamir işlemlerinde prosedürlere uygun biçimde orijinal yedek parçalar kullanılır. Aynı gün içerisinde sizin onayınızla çalışamalara başlayacak olan personelimiz en geç 30 iş günü içerisinde buzdolabınızın kapınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.