Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Sultanbeyli Kombi Servisi

Evlerin ve küçük işletmelerin ısınma, sıcak su ve doğalgaz ihtiyacının karşılanmasında en pratik ve ekonomik çözümler olan kombiler, hassas ve kritik çalışma performanslarına sahip olması açısından periyodik olarak uzman gözetiminde bakım dahilinde olmalıdır. Performansını kaybetmeden uzun yıllar, aynı verimde ve güvenle çalışabilmesi için göz ardı edilmemesi gereken bu işlemleri Sultanbeyli Kombi Servisi güvencesinde ve kalitesinde bizler üstleniyoruz. Bar ayarları, iç ünite ve petek temizliği, mekanik ve teknik her türlü arıza, tamir ve parça değişimlerini, tecrübeli ve eğitimli teknisyenlerimizin yardımı ile gerçekleştiriyor, hızlı müdahale ve uygun fiyat anlayışı benimsiyoruz. 25 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyeti esaslı yürüttüğümüz hizmet politikamızı, tecrübe ve profesyonel hizmet ile bir araya getirerek, Ariston, Baymak, Ferroli, Bosch, Buderus, Vaillant ve daha pek çok marka ve model kombilerin bakım ve onarımını üstleniyoruz. 7/24 müşteri hizmetlerimiz ile satış sonrası servis desteği ve acil müdahaleler içinde hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunan servisimiz, verdiği hizmeti de garanti altına almaktadır. Arızalarda gerek duyulacak yedek parça değişimlerini de bizzat orjinal olarak tedarik eden ve 1 yıllık garanti altına alan Sultanbeyli Kombi Servisi ile çalışmak ayrıcalık olacaktır. Uygun fiyat, hızlı hizmet, çözüm odaklı memnuniyet dolu geri dönüşler için bizleri tercih edebilir, kombinizin geleceğini emin ellere bırakabilirsiniz.

 

Sultanbeyli Bosch Kombi Servisi

Bosch kombilerin satış sonrası servis, periyodik bakım, arıza tespit ve onarım, yedek parça değişimi, iç ünite ve petek temizliği hizmetlerini üstlenen Sultanbeyli Bosch Kombi Servisi olarak bizler bu müdahalelerin alanında yetkili ve uzman ellerce gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyor, tüm donanım altyapı ve profesyonel teknikerlerimizi hizmetinize sunuyoruz. 7 gün 24 saat aktif müşteri hizmetlerimiz taleplerinizi topluyor, en kısa sürede mağduriyetlerinizi giderecek çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. verdiğimiz tüm hizmetleri ve yedek parça değişimleri garanti altına alıyor, güvenilir ve kaliteli servis desteği sunuyoruz.

 

Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi

Konusunda uzman teknik personellerimiz ve 25 yılı aşan hizmet potansiyelimiz ile Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi bayiliğini yapıyor, her türlü arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı hızlı ve çözüm odaklı karşılıyoruz. Demirdöküm kombilerin periyodik olarak yapılması gereken bakım ve petek temizliklerini, kritik bağlantı ve sistem performans değerlendirmelerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren servisimiz, yaptığı her işlem ve parça değişimini de garanti altına almaktadır. 7/24 taleplerinizi değerlendiren ve en kısa sürede sorunları çözüme kavuşturan servisimiz ile kombileriniz emin ellerde.

 

 


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.