Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Ümraniye Kombi Servisi

 

Kombiler sahip oldukları kritik bağlantılardan dolayı, periyodik olarak uzman teknisyenlerin gözetiminde olması gereken sistemlerdir. Gaz ve elektrik ile irtibat halinde olması bir nevi risk faktörünü de bünyesinde barındırırken, aksatmadan yapılan bakımlar bu riskleri bertaraf etmektedir. Hem cihaz performansının korunması, hemde hayati tehlikelerin önüne geçilmesi açısından oldukça önemli olan kombi bakımlarını Ümraniye Kombi Servisi güvencesinde, alanında tecrübeli ve bilgili teknisyenlerin işbirliği ile titizlikle gerçekleştiriyoruz. 1997 yılından bu yana verdiğimiz servis desteği, yetkili ve garantili olup, her marka ve model kombiler için geçerlidir. Bosch, Buderus, Vaillant, Alarko, Ferroli, Arçelik, Demirdöküm gibi markaların yanı sıra pek çok isminde bakım, onarım, satış sonrası servis desteğini üstleniyor, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Güvenilir hizmet politikamız dahilinde verdiğimiz hizmetleri  garanti altına alıyor, yaşanacak maruziyetleri ücretsiz karşılıyoruz. Ayrıca mekanik yada teknik aksaklıklardan dolayı meydana gelen kombi arızalarında zaman zaman ihtiyaç duyulan parça değişimlerini de orjinal ve garantili olarak yapan firmamız, her zaman uygun fiyat, kaliteli işçilik felsefesini benimsemektedir. Yaşanılacak arıza yada acil durum sorunlarında mağduriyetleri gidermek adına 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz, en kısa sürede yetkili personellerin size dönüş yapmasını sağlamaktadır.  Kombi montaj ve demontaj, petek temizliği, kombi acil arıza servisi de hizmetlerimiz dahilinde olup, profesyonel işçilik ve memnuniyet dolu geri dönüşlerle çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

 

 

Ümraniye ECA Kombi Servisi

Isıtma sistemlerinin vazgeçilmezi kombiler, düşük enerji ile yüksek performanslı ısı sağladığı gibi aynı zamanda da ekonomiktir. İş ve yaşam alanlarında kullanılması, elektrik ve doğalgaz ile beslenmesi kombileri bir nebze de olsa riskli kılmaktadır. Maddi ve manevi kayıplara yol açmamak adına yıllık bakıma tabi tutulması gereken kombilerin sorumluluğunu Ümraniye ECA Kombi Servisi olarak bizler üstleniyor, arıza, tamir, montaj, demontaj, yedek parça değişimlerini de titizlikle ve garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Ümraniye Vaillant Kombi Servisi

Isıtma sistemlerinin en pratik ve teknolojik yolu olan kombiler, her evin olmazsa olmaz cihazlarındandır. Elektrik ve doğalgaz ile temaslı halinde olması kombileri hassas ve kritik kılarken, bakımlarının uzman ellerce, zamanında yapılması bu riskleri bertaraf etmektedir. Ümraniye Vaillant Kombi Servisi olarak 25 yıllık deneyimli alt yapımız ile her türlü bakım, onarım, satış sonrası servis, yedek parça değişimi, montaj ve demontaj işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyor, 7/24 kesintisiz, garantili hizmet sunuyoruz.

 

 

Ümraniye Ferroli Kombi Servisi

Tecrübe, güven, kalite, 25 yılı aşan hizmet profilimizle kombileriniz emin ellerde. Ümraniye Ferroli Kombi Servis olarak ortaya çıkabilecek mekanik ve teknik her türlü arızalara, uzman teknikerlerimizin titiz çalışmaları ile müdahale ediyor, çözüm odaklı hizmetler gerçekleştiriyoruz. Garantili yedek parça değişimi, periyodik kombi bakımı ve petek temizliği, onarım, montaj, demontaj ve satış sonrası servis desteğimiz ile 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

 

Ümraniye Baymak Kombi Servisi

Sertifikalı ve garantili teknik servis, %100 müşteri memnuniyeti, zamanında ve hızlı müdahale, çözüm odaklı onarımlar. Ümraniye Baymak Kombi Servisi olarak 25 yılı aşan hizmet profilimizin kazandırdığı tecrübe ve kaliteli alt yapı ile kombilerde meydana gelebilecek her türlü arıza ve teknik sorunlara anında müdahale ediyor, her biri eğitimli ve alanında deneyimli teknik personellerimizin gözetiminde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kombilerin dönemlik bakım ve petek temizliği, satış sonrası servis ve montaj, arıza tespit ve onarımlarında 7/24 hizmet veren servisimiz, ayrıca parça değişim ve işçilikleri de garanti altına almaktadır.

 

Ümraniye Ariston Kombi Servisi

Maddi değeri yüksek kombilerin uzun yıllar performansını kaybetmeden güvenle çalışmasını sağlamak için bakım şarttır. Ümraniye Ariston Kombi Servisi olarak bizler, eğitimli ve deneyimli teknikerlerimizin gözetiminde kombilerin bakım, petek ve iç ünite temizliği, tamirat, parça değişimi, montaj, demontaj ve satış sonrası servis ihtiyaçlarını karşılıyor, hizmetlerimizi garanti altına alıyoruz.

 

 

Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi

Güvenilir hizmet, garantili işçilik ve hızlı servis hizmetlerimiz ile Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi yetkili acentalığını üstleniyor, kombilerde meydana gelebilecek her türlü sorun, tamir, bakım, montaj, satış sonrası servis desteği sağlıyor, 7/24 talep toplayıp, en kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Dönemlik kombi bakımı ve petek temizliği, yedek parça değişimi ve kombi ile ilgili her türlü müdahaleyi uzman teknikerlerimizin gözetiminde gerçekleştiriyoruz, hizmetlerimizi garanti altına alıyoruz.

 

Ümraniye Bosch Kombi Servisi

Pratik ve ekonomik ısınmanın yolu olan kombileri uzun yıllar güvenle kullanabilmek için periyodik bakımların önemi büyüktür. Ümraniye Bosch Kombi Servisi olarak tecrübeli ve eğitimli teknik personellerimizin desteği ile yıllık bakımların yanı sıra arıza tespit ve onarım, montaj ve demontaj, parça değişimi ve satış sonrası servis hizmeti veriyor, işçilik ve yedek parça değişimlerini garanti altına alıyoruz.

 

Ümraniye Alarko Kombi Servisi

Küçük ama bir o kadar da maharetli kombiler, ısınmanın en pratik ve ekonomik yoludur. Bu denli önemli ve gerekli olan bir cihazın uzun süre sorunsuz ve güvenle çalışabilmesi  için uzman gözetiminde, periyodik bakımlardan geçmesi gerekmektedir. Ümraniye Alarko Kombi Servisi olarak bizler bu görevi titizlikle üstleniyor, bakım, onarım, yedek parça değişimi, montaj ve demontaj ihtiyaçlarını karşılıyor ve hizmetlerimizi de 1 yıllık garanti altına alıyoruz

 


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.