Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Üsküdar Buz Makinası Servisi

 

Endüstriyel sahalarda kullanılan buz makinelerinin periyodik bakım, arıza tespit, tamir, performans değerlendirmesi, satış ve satış sonrası servis desteği hizmetini üstlenen Üsküdar Buz Makinesi Servisi bayimiz, her marka ve model cihazların sorunlarında yanınızdadır. Profesyonel teknisyenlerimiz gözetiminde, itina ile müdahale ettiğimiz işlemerimiz, çözüm odaklı olup,uğur, kale, whirlpool, manitowoc, scotsman ussan markalarında yetkili servisliğini yapmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmet ve yedek parça değişimlerini garanti altına alarak, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sağlayan firmamız, 7/24 aktif destek hattımızla da mağduriyetleri en kısa sürede giderecek çözümler sunmaktadır. 

Buz makinelerinin performansını kaybetmeden, ilk günkü veriminde çalışabilmesi için dönemlik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Donanımlı alt yapımız ile bu beklentileri de karşılıyor, uygun fiyatlı bakım desteği sağlıyoruz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.