Hızlı İletişim
15 yıllık tecrübe
Bölgeler

Üsküdar Kombi Servisi

 

Ev ve küçük işletmelerin ısınma, sıcak su ve doğalgaz ihtiyacını karşılayan kombiler, ekonomik ve pratik kullanım olanakları ile geniş kitlelerin tercih sebebidir.

 Hem gaz hem de elektrik ile temas halinde olması, titiz ve hassas kullanım gerektirdiği gibi, dönemlik olarak bakıma tabi tutulmasına da ihtiyaç duymaktadır. 

Hem cihazın uzun ömürlü olması, hem maddi hem de manevi kayıplara yol açacak sıkıntıların önüne geçilmesi açısından, önemli bir detay olan kombi bakımlarını Üsküdar Kombi Servisi güvencesi ve profesyonelliğin de karşılıyoruz.

İç ünite temizliği, performans değerlendirmesi, bar ayarları gibi genel çalışma performansını değerlendiren uzman teknikerlerimiz aynı zamanda arıza tespit, onarım, yedek parça değişimlerini de itina ile gerçekleştirmektedir. Her marka ve model kombilerin, ihtiyaç duyulan tamir ve periyodik bakımlarını varsa parça değişimlerini garanti altına alan servisimiz, çözüm odaklı, memnuniyet dolu çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ariston, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Arçelik, Bosch, Ferroli, Baymak, Alarko ve daha pek çok markanın yetkili servis hizmetini üstlenen Üsküdar Kombi Servisi ağımız, 25 yıllık hizmet geçimizin deneyimlerine, eğitimli teknisyenlerimizin tecrübelerine dayanarak kaliteli hizmet garantisini vermektedir.  7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz talepleri anında değerlendirirken,size en uygun zaman ve saatte randevularınızı oluşturmaktadır. 25 yıllık hizmet geçmişimiz ve donanımlı alt yapımız ile Üsküdar kombi servisinde yetkili firmayız.

 

Üsküdar Baymak Kombi Servisi

Kombi markasında aranılan isimlerden olan Baymak'ın yetkili servis acentalığını üstlenen Üsküdar Baymak Kombi Servisi olarak bizler, 7/24 arıza ve acil teknik destek sağlıyor, 25 yıllık tecrübe ve kaliteli alt yapımızla çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kombilerin performansını korumak ve sistemin düzenli çalışmasına zemin hazırlamak amaçlı her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımlarını, uzman teknik personellerimiz eşliğinde, titiz çalışmalarla gerçekleştiriyor ayriyeten petek temizliklerini de yapıyoruz. 

Kombi de meydana gelebilecek her türlü arıza yada montaj ve demontaj işlemlerinde de profesyonel destek sunan servisimiz, yedek parça değişim ve işçilik çalışmalarını da 1 yıl garanti altına alan güvenilir hizmet sunmaktadır.

 

Üsküdar Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan Demirdöküm, yüksek performansta ekonomik ısıtma imkanı sağlaması açısından geniş kitlelerin tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Yetkili acentalığını yaptığımız Üsküdar Demirdöküm Kombi Servisi olarak bizlerde satış sonrası servis desteği, her türlü arıza, onarım, dönemlik bakım, orjinal ve garantili yedek parça değişimi ihtiyaçlarını uzman teknik personellerimizin desteğiyle karşılıyor, 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Kombilerin uzun ömürlü olması ve verimini koruması açısından atlanmaması gereken periyodik bakımların, cihaz güvenliği için profesyoneller ellerce yapılması gerektiğini düşünüyor, bu aşamada da Üsküdar Demirdöküm Kombi Servisi olarak bizler devreye giriyor, hem kombinizin hem de sizin güvenliğinizi garanti altına alıyoruz.

 

Üsküdar Ariston Kombi Servisi

Tasarruflu ve konforlu ısınmanın yolu kaliteli bir kombiden geçmektedir. Yıllardır geniş kitlelerin tercihi olan Ariston kombiler, doğal sistemi ile çalışmasından ötürü dönemlik olarak bakıma ihtiyaç duymaktadır. Hem kombilerin performansını koruması hemde insan sağlığı açısından göz ardı edilmemesi gereken bu detayı profesyonel teknik personellerimizin bilgi ve birikimleri Üsküdar Ariston Kombi Servisi olarak biz karşılıyor aynı zamanda her türlü arıza, tamirat, montaj, demontaj ve satış sonrası servis hizmetlerini üstleniyoruz.

 

Üsküdar Ferroli Kombi Servisi

25 yıllık hizmet geçmişimiz ve donanımlı alt yapımız ile Üsküdar Ferroli Kombi Servisi yetkili bayiliğini üstleniyor her türlü sorun ve sorularılarınızda 7/24 müşteri desteği sağlıyoruz. Kombilerin yıllık yapılması gereken bakım ve petek temizliğini, her türlü arıza, onarım ve yedek parça değişimlerini, uzman teknikerlerimizin gözetiminde gerçekleştiriyor verdiğimiz işçilik ve parça değişimlerini 1 yıllık garanti güvencesi altına alıyoruz.

 

Üsküdar Vaillant Kombi Servisi

Garantili hizmet, uygun fiyat, profesyonel işçilik ve 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile 25 yılı aşkın süredir, yetkili Üsküdar Vaillant Kombi Servisi çalışmalarını üstleniyor, çözüm odaklı güvenilir servis desteği sağlıyoruz. Kombilerin ihtiyaç duyduğu periyodik bakım, petek temizliği, yedek parça değişimlerini firmamız güvencesi ve garantisi altında gerçekleştiriyor, her biri alaninda uzman personel kadromuzla servis hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.


  • Son yallarda ödeme kolaylıklarının yaşanması ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte beyaz eşya satın alma öncesinde tüketiciler büyük bir titizlik göstermektedir. Satın alma öncesinde gösterilen bu hassasiyetin satın alma sonrası Sancaktepe servisi olarak bakim ve onarım aşamasında da gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız, müşterinin teknik servis konusunda tüm ihtiyaçlarını Sancaktepe servisi olarak çözmek için azami gayreti göstermektedir.

Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi - 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.