kadıkoy soguk hava deposu servisikadıkoy soguk hava deposu servisi 444 58 37

Kadıkoy soguk hava deposu servisi, Kadıköy sogutucu servisleri,

Kadıkoy soguk hava deposu servisi, olarak bölgemizde 1997 yılından beri hizmet vermekteyiz Kadıkoy soguk hava deposu servisi sogutma konusunda uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir kadıkoy soguk hava odası servisinde yapılan her hizmet bir yıl işçilik ve yedek parça garantilidir irtibat numaramız 0216 622 1 444 bizi bu numaradan 7/24 araya bilirsiniz kadıkoy soguk hava odası olarak verdiğimiz hizmetler şunlardır soguk hava odaları arıza çözüm ve imalat market sogutucu dolapları şarküteri et dolapları sütlükler kıyma makinesi sogutucusu dondurma teşir ve muhafaza ve imalat dolapları arıza tespit ve yerinde hızlı onarım ve sıfır  sogutucu imalatımız mevcuttur.

Kadıkoy soguk hava deposu servisinde,

Fırınlara özel su sogutucuları istenilen litrede imalat ve bakım onarım servis hizmetimiz mevcuttur.

Neden?  Kadıkoy soguk hava odası servisi,

 Çünkü profosyönel konusunda uzman teknisyen ekibimizle 7/24 siz degerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Neden?  kadıkoy soguk hava deposu servisi,

Çünkü hangi ürünün hangi derecede ve ortam şartlarında daha saglıklı ve uzun muhafaza edliebilecegini bildiği için siz degerli müşterilerimize alternatif secenekler sunar.

Neden? Kadıkoy buzhane servisi,

Çünkü üretim ve satış sonrası sogutucuların periyodik olarak bakımını takip etmeyi sürdürür ve dolaplarınızın ömrü uzar ve sogutma kalitesi düşmez bu sayede çihazlardan ilk günkü performansı alırsınız.

Kadıkoy servisi olarak imal ettiğimiz ve onardıgımız her ürün bir yıl servisimiz tarafından garantilidir siz degerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdeyiz.