sancaktepe Beko servisiSancaktepe beko servisi

Sancaktepe beko servisi ve beko kombi servisi Sancaktepe beko klima servisi,

Sancaktepe beko servisi Türkiye'nin yeni yeni sanayilesmeye basladigi 1950'li yillarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye'ye döviz kazandiracak bir ürün arayisindaydi. O yillardaki ülke kosullari çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikasi yatirimi için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklik kurdu. 1954'te kurulan sirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birlesmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulundugu durum nedeniyle, sirket faaliyete geçemedi.
 
O yillarda, General Elektrik ampullerinin satis ve bayiligini kurma firsati dogunca, konserve sirketinin ismi Beko Ticaret A.S. olarak degistirildi. Böylece, Anadolu'da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulastirdi.
 
1977 yilinda Arçelik distribütörlügünü Atilim'a devreden Beko Ticaret, 1983 yilindan itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markasi adi altinda Türkiye beyaz esya sektöründe faaliyet göstermeye basladi.
 
Koç Holding Dayanikli Tüketim Grubu'nun 1990'li yillardan itibaren yurt disi faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markasi olarak belirlendi.
 
2000 yilina gelindiginde ise Koç Holding Dayanikli Tüketim Grubu'nun yeniden yapilanmasi sonucu Beko, Beko Ticaret A.S. bünyesinden çikarak, Arçelik markasi ile birlikte Arçelik A.S. çatisi altina girdi.
 
Yurt disina kendi markasiyla satis yapan ilk marka olma özelligini tasiyan Beko, "Dünya Markasi" olma hedefiyle yola çikti. Ilk basarisini Türkiye pazarinda kazanan Beko, bu basariyi yurt disina da tasiyarak, bugün dünyanin 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insani markasi ile tanistirdi.
Beko çamaşır makinanızın mutlaka haftada bir kere filtresini temizleyiniz.
beko buz dolabınızın senede bır defa servisimize müracat edip bakımını yaptırınız.