Sancaktepe Vestel ServisiSancaktepe Vestel Servisi 444 58 37

Sancaktepe vestel servisi,

Sancaktepe vestel klima servisi,

Türkiye’nin en büyük beyaz esya üreticilerinden biri olan ve Manisa’da Kurulu Vestel City adini verdigi fabrikasinda günde 76 bin ürünün üretilebildigi ve son yillarda Kuzey Avrupa ve Iskandinav ülkelerindeki beyaz esya ve tüketici elektronigi alaninda üretimde bulunan bazi markalari satin almasiyla bilinen Vestel markasi, beyaz esya satin aliminda en çok tercih edilen markalardan biridir.

Sancaktepe Vestel Servisi Sancaktepe vestel klima servisi

İse, bu markayi tercih edenlerin bakim ve onarim hizmetlerini en iyi sekilde yerine getirebilmek amaciyla Sancaktepe’de hizmet vermektedir.

Nasil ki beyaz esya seçimi yaparken titizlikle üzerinde duruyorsak satis sonrasi beyaz esyamizin belirli araliklarla bakim isleminin yapilmasi için ve garanti süresi dolmus ve ariza yapan beyaz esyalarimizin tamiri için tenkis servis seçiminde bulunurken de titiz davranmali, bu seçim de isinin ehli olan, profesyonel manada hizmet veren, takmis oldugu yedek parçalarin orijinal olmasina dikkat eden ve vermis oldugu hizmete garanti verebilen teknik servisleri tercih etmeliyiz.

Sancaktepe Vestel Servisi,

Firindan çamasir makinesine buzdolabindan klimalara kadar bir çok konuda Sancaktepelilere hizmet vermek amaciyla 7 gün 24 saat çagri merkezini açik tutmaktadir.

Vestel beyaz esyalarinizin uzun ömürlü olmasini istiyorsaniz Sancaktepe Vestel Servisi gönül rahatligiyla tercih edebilirsiniz. Yine garanti süresi dolmus ancak hasar ya da arizalanmis Vestel beyaz esyalarinizi tamir ettirmek için müsteri memnuniyeti önceligi olan, tecrübeli ve egitimli Sancaktepe Vestel Servisi elamanlarini tercih edebilirsiniz.

 

Sancaktepe vestel servisi Sancaktepe vestel klima servisi,

Sancaktepe vestel klima servisi olarak klimalarınızın bakım onaraım ve montajını prıfosyonel ekibimizle yapabiliriz.

Siz degerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır cihazlarınızdan daha kaliteli verim almak için cihazlarınızın mutlaka periyodik bakımını yaptırınız.
Beyaz eşyanızı profösyönel ellere teslim edip gönül rahatlıgıyla sırtınızı koltugunuza yaslıyabilirsiniz.
 
Sancaktepe vestel servinde yapılan her işlem bir yıl belge ile garantilidir.