Sancaktepe vestel servisiSancaktepe vestel servisi

Sancaktepe vestel servisi,

Vestel, 1984 yilinda Türkiye'de kurulmus, Manisa'da fabrikasi olan bir beyaz esya ve elektronik sirketidir.
 
1994 yilinda Vestel Elektronik A.S'nin Zorlu Holding bünyesine katilmasinin ardindan kurulan Vestel Sirketler Grubu; beyaz esya, bilgi teknolojileri ve elektronik sektörlerinde faaliyette bulunan üretim ve pazarlama sirketlerine sahiptir.
 
Ar-Ge yatirimi yaparak kendi teknolojisini kendi üreten Vestel, internet TV, internet terminal, Plazma TV, Replay TV, ip telefon gibi teknolojik ürünler de gelistirmektedir. Dünyada ilk defa Replay TV adli kayit yapabilen televizyon ünitesini üreterek Türkiye'de 2001 yilinin Haziran ayinda tanitan, Amerika'da ise CES fuarinda sergileyen Vestel yüksek teknolojiye verdigi önemi ve yenilikçiligini bir kez daha kanitlamistir. Türkiye’nin ilk sayisal ürün Ar-Ge birimine sahip Vestel Komünikasyon, son 3 yilda kisisel bilgisayar üretiminde de Türkiye lideridir.
 
2003 yili sonuçlarina göre, Vestel Elektronik, TV’de Türkiye iç pazarinin % 31, Türkiye’nin TV ihracatinda ise % 53 pazar payina sahiptir. Avrupa’daki TV pazar payi ise % 23'tür. 2003 yilini takiben 1,5 yildir JVC, Hitachi, Sanyo ve Toshiba gibi dünya elektronik devlerinin ürünlerini tesislerinde üretmeye baslamistir.
vestel çamaşır makinanızın hafta birkere filitresini temizleyiniz.
vestel buzdolabınızın senede bir kere servisimize müracat edip mutlaka bakımını yaptırınız.